no comments

Відео. Яценюк про відставку глави НБУ: “Це не поrано, це дуже поrано, дивуюся монобільшості”

Гучна відставка з поста глави Нацбанку України Якова Смолія – ​​це дуже погано для авторитету країни.

З приводу скандалу свою думку озвучив колишній прем’єр Арсеній Яценюк. Екс-прем’єр-міністр України прокоментував скандальну відставку глави Нацбанку Якова Смолія в ток-шоу “Свобода слова Савіка Шустера” 3 липня. Він вважає ситуацію “дуже поганий”.

Відео з виступом Яценюка було оприлюднено на YouTube-каналі “Шустер LIVE”. Яценюк зазначив, що, коли сам керував Нацбанком, отримував різні дзвінки і від уряду, і від Адміністрації президента.

“Я їх всіх уважно послухав, але робив свою … Завжди на керівника НБУ здійснюється тиск”, – заявив Яценюк.

Він вважає, що Смолій, який зі скандалом пішов у відставку, злегка перебільшив проблему. “Останнє прийняте законодавство підняло статус глави НБУ до такого рівня, про який прем’єр-міністри не можуть і мріяти. Глава НБУ захищений законом просто бронеплитами … Смолій прийняв рішення не боротися, а піти … Це треба поважати, він так бачить”, – повідомив екс -прем’єр.

Він висловив стурбованість тим фактом, що НБУ залишився “обезголовлений” в важкий для економіки період.

“Чи погано те, що глава НБУ пішов у відставку? Погано. Чи погано те, що він пішов у відставку з формулюванням про політичний тиск? Це не просто погано, це дуже погано! Подивіться на світову пресу … Вони нічого хорошого про Україну не пишуть , вони пишуть про черговий скандал “, – заявив Яценюк.

Він також розкритикував владу України за те, що, на його думку, немає керованості країни.

“Я дивуюся монобольшінству. Щиро. Їм же треба демонструвати керованість і компетентність влади. Якого біса було голосувати про відставку глави НБУ, які не призначаючи в цей же день нового главу? Якщо подивіться на уряд, у нас половина – це виконуючі обов’язки. Скажіть, як можна так керувати країною? ” – поцікавився він.

Джерело

error: Content is protected !!