no comments

Відповідь Президента України на електронну петицію про повернення Уляни Супрун на посаду міністра охорони здоров’я

Відповідь Президента України на електронну петицію № 22/089776-еп «Повернути Уляну Супрун на посаду Міністра охорони здоров’я України», розміщену на вебсайті Офіційного інтернет-представництва Президента України 23.03.2020 громадянкою О.В.Лосик

Відповідно до статті 40 Конституції України та статті 23-1 Закону України «Про звернення громадян» мною розглянуто розміщену на вебсайті Офіційного інтернет-представництва Президента України електронну петицію «Повернути Уляну Супрун на посаду Міністра охорони здоров’я України», яку підтримали понад 25000 громадян.

Дякую всім, хто долучився до цієї петиції, за активну громадянську позицію та розуміння необхідності продовження трансформації галузі охорони здоров’я, особливо в цей надзвичайно складний для кожного з нас час, у зв’язку із пандемією коронавірусу COVID-19.

Водночас повідомляю, що Постановою Верховної Ради України від 30 березня 2020 року № 550 Міністром охорони здоров’я України призначено Максима Володимировича Степанова.

Стосовно продовження медичної реформи інформую, що з 1 квітня 2020 року в країні відповідно до Закону України від 19.10.2017 № 2168 «Про державні фінансові гарантії медичного обслуговування населення» стартувала програма медичних гарантій для всіх видів медичної допомоги.

У свою чергу Міністр охорони здоров’я України М.В.Степанов пріоритетами у своїй діяльності визначив боротьбу з коронавірусом та продовження медичної реформи, оскільки здоров’я людини є одним із головних пріоритетів розвитку країни.

В.ЗЕЛЕНСЬКИЙ

за матеріалами Електронні Петиції

Джерело

error: Content is protected !!