no comments

Відео. Магазин косметики дружини «Слуги народу» Тищенка працює під час карантину

Магазин косметики дружини «слуги народу» Тищенка працює під час карантину, — розслідування

У Києві попри карантинні обмеження продовжує роботу щонайменше один магазин косметики Алли Барановської — дружини народного депутата від «Слуги народу» Миколи Тищенка.

Про це йдеться у сюжеті журналістів програми «Гроші», — передає Громадське.

Працює під час карантину мережа салонів краси та магазинів косметики преміумсегменту, яка належить Барановській.

На сторінках соцмереж закладів є повідомлення, що вони працюють онлайн до завершення карантину. Натомість журналісти стверджують, що один із закладів мережі на столичному Печерську активно працює.

На відзнятих кадрах видно, як чоловік у масці заносить до студії коробки, ймовірно, з продукцією. На відміну від майже всіх інших подібних салонів під час карантину там робота не зупинилась.

Читайте также: Дурість і цинізм загрожують Україні смертю тисяч людей та економіки

Журналісти відзняли дівчину, яка приїхала на іномарці та зайшла всередину без жодних засобів захисту. Через 20 хвилин вона вийшла з салону із фірмовим пакетом закладу.

Також до закладу на Mercedes приїхала брюнетка, в одній руці в якої був телефон, а в іншій — пачка грошей. Дівчина також вийшла з магазину з брендованим пакетом закладу.

Журналісти переконані, що для «особливих клієнтів» салон таки відчиняють. Водночас там навіть не дотримуються санітарних норм — ані персонал, ані відвідувачі не вдягають масок чи рукавичок.

Сама Алла Барановська відмовилася пояснити цю ситуацію журналістам.

За матеріалами сайту Громадське

error: Content is protected !!