no comments

«В життi нe вiдчувaв тaкoгa зaпaxу»: aктop Cмoльянiнoв poзпoвiв пpo зaпax вiд Пyтiнa

Артур Смольянінов став відомим після виходу у кінотеатрах фільму «9 рота». Нещодавно Артур поспілкувався з Катериною Гордєєвою під час зйомок авторського проекту. Під час бесіди з журналісткою актор поділився спогадами про бесіду з Володимиром Путіним, що відбулася після прем’єри фільму, який зробив Артура знаменитим.

«Вже на цій зустрічі я почав підозрювати щось дивне. Після того, як прем’єра фільму закінчилася, ми ще годину проговорили із президентом. У мене з цієї зустрічі відклалося два сильні спогади. Насамперед я звернув увагу на запах – напевно, у Путіна є свої парфумери, тому що запах навколо нього у мене викликав почуття підлесливості. Це відчуття виникло інстинктивно, немов з нізвідки. Я раніше не стикався з такими запахами, гадаю, що над його парфумами спеціально працюють», – розповів актор.

Запам’ятав актор і саму розмову з Путіним.

«Тільки я наважився підтримувати з ним розмову решта воліли відмовчуватись і кидати на мене стурбовані погляди. У мене розмова викликала щиру цікавість. Ми говорили про Афганістан і Путін пояснив мені, що США зацікавлені в контролі наркомуків з цієї країни. Він був дуже переконливий у своїх висловлюваннях. На мене на той момент він справив враження дуже харизматичного оратора.

Я думаю, що він добре ознайомлений із прийомами маніпуляції та ефективно їх використовує. Коли спілкування закінчилося і я вийшов, я не міг згадати жодного слова нашої розмови. Створювалося відчуття, що жодної теми та спрямованості у спілкування не було. Спочатку всі спогади були немов закриті туманом», — поділився своїми враженнями актор.

На думку Смолянінова, такі враження залишаються у більшості співрозмовників Путіна, лише якщо він не хоче, щоб люди запам’ятали його промову. Актор переконаний, що президент країни використовує якісь спеціальні прийоми, щоб маніпулювати тими, з ким він спілкується.

Джерело

error: Content is protected !!