no comments

“В Україні може з’явитися військова база Великобританії” – Кулеба зробив пропозицію

Україна готова розмістити на своїй території військову базу Великобританії, яка є членом НАТО. На території України може з’явитися військова база країни-члена НАТО Великобританії.

Таку заяву зробив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба в інтерв’ю BBC.

Після спільних з Британією навчань “Об’єднані зусилля-2020” Клімкін заявив, що Україна готова поглибити військову співпрацю.

Більш того, з його слів, можливе розміщення англійської військової бази в південній частині України, зокрема, в Миколаївській області.

“Якщо вони там десантуються і залишаться, ми не будемо заперечувати”, – заявив міністр. Він нагадав, що Британія останні сім років надає підтримку Україні в боротьбі з російською агресією на Донбасі, в тому числі, у військовому і дипломатичному планах.

Варто відзначити, що в кінці вересня військові України і Великобританії провели спільні навчання поруч з включеним Кримом.

Це стало відповіддю на вчення ВС РФ “Кавказ-2020”, які, як вважали експерти, могли стати прикриттям для нового вторгнення в Україну.

У маневрах на сході України взяли участь війська та інших країн, в тому числі, США. Захід таким чином продемонстрував, що готовий підтримати Україну в разі найгіршого сценарію.

Джерело

error: Content is protected !!