no comments

В середу Кабмін відкриє ринки по всій Україні

Після хвилі протестів фермерів, яка пройшла по всій Україні, Кабінет міністрів в середу прийме рішення відкрити 280 продовольчих ринків по всій країні вже до кінця тижня.

Про це заявляє прес-служба президента.

Як говориться в повідомленні, питання відкриття ринків було піднято на нараді президентом України Володимиром Зеленським.

“Ми розуміємо, що є певна психологічна втома. COVID втомив не тільки українців. Оскільки продовольчі ринки надзвичайно важливі для виживання і харчування багатьох громадян, потрібно думати, як дати їм можливість працювати безпечно. Встановимо чіткі правила і давайте дозволимо відкрити. Треба вчитися жити і працювати в нових умовах “, – сказав він.

Також прем’єр-міністр Денис Шмигаль додав, що планується створити чіткі правила їх роботи, а також ввести санкції за недотримання цих правил.

“Це (майбутнє відкриття ринків – Ред.) Стало можливим завдяки тому, що МОЗ та Мінекономіки розробили чіткі критерії роботи і алгоритм контролю. Йдеться про відкриття більш ніж 280 продовольчих ринків по всій території України, які зможуть функціонувати з дотриманням жорстких санітарних норм” , – повідомив Шмигаль у себе в Telegram-сторінці.

За його словами, перелік ринків може бути розширений, якщо інші ринки зможуть забезпечити відповідні умови роботи.

“За порушення вимог буде встановлена ​​відповідальність, аж до закриття ринків на певний період”, – заявив Шмигаль.

Джерело

error: Content is protected !!