no comments

“Ми в 2014 році могли звiльнити Донецьк, але нам було дано наказ відступати” – Ярош

В інтерв’ю сайту «Обозреватель» командувач Української добровольчої армією, екс-народний депутат Дмитро Ярош заявив, що у ВСУ в 2014 році була можливість звільнити нині окупований проросійськими бойовиками Донецьк, передає Replyua.net.

З його слів, шість років тому знаходився під контролем «реальних бандформувань» і регулярних частин окупантів там ще не було.

«Ми навіть зайшли вже за знак« Донецьк »і після того надійшла команда», – сказав він.

Окремо Ярош зазначив, що команду відступати дали «по лінії» ВСУ, оскільки військове керівництво боялося великих втрат серед мирних жителів міста.

Також він додав, що коли доводиться заходити в населені пункти, можуть бути зруйновані житлові будинки, з яких ведеться вогонь.

При цьому, продовжив Ярош, українські добровольці були готові звільнити Донецьк. У них була «хороша піхота», але в той же час не вистачало бронетехніки.

Один з двох танків не міг їздити, а другий – стріляти. Дмитро Ярош повідомив, що його «гризе зсередини», що якби Донецьк був звільнений, не було б ні «ДНР», ні «ЛНР».

У районі проведення бойових дій на Донбасі в районі Новоташковского в Луганській області активізувалася активність окупантів.

Українські бійці зафіксували там дальнобійну артилерію, танки і важкі міномети.

error: Content is protected !!