no comments

Українці різко погіршили своє ставлення до Росії – результати соцопитування

Станом на вересень поточного року 42% громадян України добре або дуже добре ставилися до Росії, погано або дуже погано також 42% опитаних громадян, ще 16% поки не визначилися.

Причому ставлення істотно погіршився в порівнянні з лютим 2020 року, коли про позитивне ставлення заявляли 54% українців.

Як передає Replyua.net, такими виявилися результати опитування КМІС.

Разом з тим, експерти організації привели результати опитування «Левада-центру», виходячи з яких на території Росії добре або дуже добре ставилися до України 48% населення, погано або дуже погано – 43%, ще 9% не визначилися.

За словами генерального директора КМІС Володимира Паніотто, при проведенні досліджень також час від часу ставиться питання не тільки про ставлення до Росії, а також в окремо про ставлення до жителів Росії і до керівництва РФ.

В останній раз таке дослідження провели в лютому 2019 року. В цілому, до Росії на той час позитивно ставилися 57% українців.

При цьому про позитивне ставлення до Росії ставилося 77% українців, в той час як до керівництва Росії ставлення було різко негативне і тільки 13% українців позитивно ставилося.

error: Content is protected !!