no comments

У 3eлeнcькoгo звepнулиcя дo зpaдникiв у Xepcoнi: пoщaди бiльшe нe будe

Українська сторона фіксує імена і дії колаборантів в окупованому Херсоні. Кожного з них чекає “максимально жорстка” лава підсудних.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Telegram радника голови Офісу президента Михайла Подоляка.

За його словами, Офіс президента відстежує всі рухи російських окупантів в Херсонській області і злочини, зокрема, насильство над людьми, масові викрадення, тортури в підвалах, крадіжки, спроби створити фіктивні управлінські структури.

“Ми також фіксуємо всі нечисленні імена колабораціоністів – кожного з них обов’язково чекає ряд підсудних. Інтенсивність війни сьогодні така, що ніякої пощади зрадникам більше не буде. Тому ще раз повторю: кожного з колаборантів очікує максимально жорстка лава підсудних з подальшими великими тюремними термінами”, – зазначив Подоляк.

У той же час, він натякнув, що не всі колаборанти доживуть до суду, оскільки можуть отримати “нагороду вже зараз”.

“Наш спеціальний “нагородний відділ” працює цілодобово. Просто чекайте своєї черги!”,- додав він.

Чого домагаються окупанти в Херсоні

Напередодні стало відомо, що окупаційна влада Херсонської області хоче звернутися до президента Росії Володимира Путіна з проханням “приєднати регіон до РФ”. Тим часом у Путіна не виключають такий сценарій, але наполягають, щоб “все було легітимно як з Кримом”.

Нагадаємо, на ідею окупаційної влади відреагував і президент України Володимир Зеленський. За його словами, колаборанти роблять заяви космічного масштабу і космічної дурості.

error: Content is protected !!