no comments

“Турчинов – це тільки початок”: аналітик спрогнозував об’єднання навколо «ЄС» і Порошенко всіх проукраїнських політиків

Як інформує Replyua.net, відомий український політичний аналітик Павло Нусс пише на своїй сторінці в Facebook, той факт, що Олександр Турчинов очолив штаб «ЄС» є знаковим і знаковим як для самої «ЄС», так і для президента Порошенко, але не єдиним .

Іншими словами, це лише початок великого об’єднання навколо «Європейської Солідарності», яка стає єдиним центром об’єднання всіх найбільш проукраїнських патріотичних політиків і політичних сил.

Це не припущення, а факт, що відбувся.

Павло Нусс зазначає, п’ятий президент Порошенко знайшов підхід до українських політиків, які пройшли найбільш кризові часи в історії сучасної України, і він явно повертає довіру і розташування раніше своїх союзників, які усвідомлюють зростання російської зовнішньої та проросійської внутрішньої загрози, а тому знову прагнуть об’єднуватися і цей процес триватиме і дивувати багатьох.

Аналітик зазначає, немає ніяких сумнівів, наступні новини про чергові об’єднавчих процесах будуть вас тільки радувати і надихати на боротьбу за Україну під прапорами України, Петра Порошенка і «Європейської Солідарності».

Далі буде, і воно точно обнадіює і дуже засмутить всю прокремлівську кліку і їх васалів.

error: Content is protected !!