no comments

“Цe жaxливi для нac нoвини”, – нa Pociї пpoкoмeнтувaли вiдcтуп у Xapкiвcькiй oблacтi

Відступ російської армії на Харківщині став важким ударом для росіян, надії яких не справдилися.

Після розгрому та відступу російського угруповання в Харківській області на північний схід у бік російського кордону в РФ почали бити на сполох, заявляючи про новий провал Кремля.

Відомий харківський колаборант Костянтин Долгов, який ще в 2014 році підтримав російську агресію проти України і втік жити в Москву, обурений відступом російської армії і різко критикував російське командування.

У своєму телеграм-каналі Долгов заявляє , що відступ з п’ятої області України може стати провісником повної капітуляції Росії.

“Ми що, виходимо з Харківської області? Як це розуміти? Ще один жест доброї волі? Створення сприятливого фону для переговорів? Це вже ні в які ворота не лізе. Вийшли вже з чотирьох областей – Київської, Чернігівської, Сумської, Полтавської. Харківська буде п’ятою за рахунком?” – обурюється він.

За словами Долгова, просування ЗСУ у напрямку російських кордонів стало важким ударом для всіх російських патріотів, які готувалися до повного захоплення Лівобережної України. Перераховуючи основні висновки відступу РФ з Харківської області, Долгов відзначив “колосальний удар” по бойовому духу російських військових, скорочення ударної дистанції до Білгорода та різке піднесення бойового духу ЗСУ та всієї України.

Більше того, Долгов попереджає, що відступ російських військових також стане “жахливим прикладом” для російських колаборантів у Херсоні, Мелітополі, Бердянську, Генічеську, які отримують чіткий сигнал про те, що при відступі Росії з південних областей на них чекає військовий трибунал України.

“Точно “все йде за планом”? Так багато запитань і так мало відповідей. Зараз відпишеться з десяток ура-патів, але серйозно: вам самим не тривожно читати всі ці жахливі новини?” – пише Долгов.

Джерело

error: Content is protected !!