no comments

Тapac Тoпoля пoтpaпив у cкaндaл чepeз фaнaтiв “pyccкoгo мipa” в Xapкoвi i звepнувcя дo укpaїнцiв. Вiдeo

Український співак, фронтмен гурту “Антітіла” Тарас Тополя, який з іншими учасниками колективу служить у територіальній обороні, потрапив у скандал. Причиною став раніше опублікований пост про шанувальників “русского міра” у Харкові. Артист заявив, що незважаючи на проукраїнськість міста та освіченість людей, там все ще багато тих, хто очікує на росіян.

На своїй сторінці у Facebook Тополя опублікував ролик, у якому зазначив, що ображені шанувальники погрожують більше не ходити на його концерти, звинувачують у піарі та видаленні публікацій. Артист пояснив свою позицію та звернувся до всіх українців (щоб переглянути відео, доскрольте до кінця сторінки).

“По-перше, я нічого не видаляв. Це самі платформи видаляли мої публікації. Facebook повернув публікацію, а Instagram – ні”, – підкреслив Тополя.

За словами артиста, жоден його друг і знайомий із Харкова не написав претензій щодо цього повідомлення, бо вони “ловлять правильну суть”. Тополя додав, що проросійські люди є у всіх містах країни, але теми Харкова він торкнувся, бо вже три тижні захищає там Україну від російського агресора. Зірка зазначив, що має достатньо інформації для об’єктивного аналізу того, що відбувається, як і всі справжні українці, які не сприйняли пост як образу.

“Я хочу вибачитись і сказати таке: “Антитіла” безталанні позири” – добре. “Антитіла” насправді не служать, а роблять що завгодно – добре. Ви більше не прийдете на наші концерти і бойкотуватимете нашу музику – окей. Тарас Тополь негідник, жахливий маніпулятор – окей. Все це приймаю. Це ваша точка зору, у вас є на неї право, як і у мене на свій”, – сказав артист.

Також він побажав усім бути в безпеці і залишатися живими.

“У нас попереду після перемоги ще багато роботи. Бо якщо ви навіть варитеся у своїй бульбашці, довкола вас люди, які абсолютно чітко артикулюють проукраїнську позицію, або мовчки щось роблять для України. Це не означає, що інших людей немає. Це не означає, що людей, для яких Україна – порожнє місце в будь-якому місці країни не існує. І це не означає, що на це потрібно заплющувати очі”, – наголосив Тополя.

Джерело

error: Content is protected !!