no comments

“Союз Великобританії й України – сигнал Кремлю. Серйозна боротьба починається” – експерт

В очікуванні зміни влади в США і отримання повної самостійності після виходу зі складу ЄС офіційний Лондон вирішив зміцнити свої позиції. Військова операція з Україною – потужний сигнал Кремлю, вважає політолог Олексій Голобуцький.

Політолог Олексій Голобуцький в ексклюзивному інтерв’ю Діалог.UA висловив думку, що Великобританія може стати новим геополітичному гравцем, який чинитиме опір Росії і зробить ставку на розвиток України.

“Великобританія, як колишня імперія – країна з серйозними амбіціями. Вона спробує грати свою роль в цій новій Європі, яка зменшилася на Великобританію як мінімум”, – сказав Голобуцький.

Експерт вважає, що в Європі назріла криза національної безпеки, однак Лондон, ймовірно, розуміє, звідки варто очікувати загроз, і укладає договір з Україною.

“Шукає собі нову роль і на пострадянському просторі в тому числі. Великобританія не хоче бути просто сателітом США”, – зазначив експерт.

При правлінні Дональда Трампа зовнішня політика Білого дому істотно змінилася, що, можливо, не влаштовує Лондон.

Більш того, через місяць в Америці знову може змінитися ситуація – якщо Джо Байден займе президентське крісло, то ставлення Вашингтона до багатьох питань кардинально відкоригують.

На тлі цих політичних очікувань МЗС України натякнув на можливість появи військової бази Великобританії на території нашої держави.

“Це вже серйозний сигнал для Кремля і в тому числі для України. Ми все-таким розглядати серйозно, як елемент нинішньої і майбутньої боротьби з російською експансією”, – уклав Голобуцький.

error: Content is protected !!