no comments

Слідом за Білоруссю і Карабахом cпaлaxнyв Киргизстан – РФ втрачає пострадянський простір

На пострадянському просторі спостерігаються серйозні хвилювання. Слідом за Білоруссю і Нагірним Карабахом стало неспокійно в Киргизстані.

Це поганий сигнал для Москви.

Пострадянський простір серйозно лихоманить. Білорусь і Киргизстан охоплені масовими протестами, Азербайджан і Вірменія відновили війну за Нагірний Карабах.

Що відбувається і до чого тут Росія, розповів в Facebook російський блогер Ель Мюрид. Він звернув увагу на “спільну рису” загострень в Білорусі, Азербайджані, Вірменії та Киргизстані.

“Всі ці країни і території раніше вважалися зоною життєвих інтересів Росії. Сьогодні офіційна реакція на те, що відбувається швидше мляво-нейтральна, хоча російське участь і сліди є у всіх цих зонах”, – зазначив блогер.

Він висловив думку, що єдина зовнішня політика стосовно колишніх країн СРСР перестала діяти. Мюрид вважає, що це результат передачі “братніх країн” на “аутсорсинг” різних груп впливу в Кремлі, через що виник хаос.

Зараз можна говорити, що Росія остаточно втрачає вплив на пострадянський простір.

Крім цього, на думку блогера, це ще й свідчення розпаду режиму в самій Росії. Він передрік РФ “системний зсув” у недалекому майбутньому.

“Це розпад однієї з базових систем управління державою – її зовнішньої політики”, – констатував Мюрид.

Джерело

error: Content is protected !!