no comments

Саудівці затяrнули чергову «нафтову петлю» на «wuї» Російської Федерації

Представники Саудівської Аравії надумали продовжити демпінгувати ціни на нафту, влаштовуючи нафтову війну щодо Російської Федерації.

На тлі всього цього засоби масової інформації повідомляють про те, що Росія зазнає величезних збитків.

Саудівці запустили новий виток Ценьова війни, в черговий раз зробивши знижку на нафту для клієнтів з Європейського Союзу.

Як вдалося з’ясувати кореспондентам Replyua.net, починаючи з листопада місяця нафту для південної частини Європи стане дешевше на тридцять відсотків, а для північної її частини – на десять відсотків. Важливо відзначити, що такого роду знижки будуть надані на всю лінійку сортів «чорного золота».

На це свою увагу звернув телеграм-канал РФ, що висвітлює питання енергетики.

Отже, незважаючи на спільні домовленості по угоді ОПЕК +, Саудівська Аравія продовжує скидати ціни на «чорне золото», причому тільки для держав Європейського Союзу.

Що важливо, саме в цьому регіоні вже традиційно панувала Російська Федерація. Наприклад, для Сполучених Штатів Америки, за станом на сьогоднішній день, ціни залишаються без будь-яких змін. У серпні поточного року саудівці почали в черговий раз знижувати ціни на «чорне золото».

В результаті Москва почала програвати битву за клієнтів, а Саудівська Аравія, навпаки, на двадцять шість відсотків збільшила експорт і повернула його на той рівень, який був до початку кризи.

Експорт Росії з початку січня по вересень 2020 го впав на 14 відсотків.

Джерело

error: Content is protected !!