no comments

“Росіяни і українці один народ! Ми переплетені так, що нас не розірвеш, немає народів ближче”: Актриса Гришаєва заявила, що мріє про мир між РФ і Україною (відео)

В інтерв’ю для програми «Емпатія Манучо» російська актриса українського походження Нонна Гришаєва заговорила про братні народи і війні між РФ і Україною, пише Replyua.net.

Так, в розмові з В’ячеславом Манучарова актриса зізналася, що для неї важлива як Росія, так і Україна, і вона не може вибрати когось одного.

Після цього Гришаєва підкреслила, що вона дуже сподівається, що незабаром країни налагодять стосунки, настане мир і «потихеньку» вони об’єднаються.

Актриса також провела паралель, вказавши, що коли її питають, кого вона більше підтримує — Росію чи Україну, вона уявляє себе в залі суду, де їй потрібно вибрати, хто краще, мама або тато.

«Взагалі, коли мені задають подібні питання звідки я — з України або з Росії — я відразу починаю відчувати себе маленькою дівчинкою в залі суду при розлученні батьків. Питають, а ти з ким хочеш жити — з татом чи мамою? А я люблю і тата, і маму.

Я люблю і Україну, і Росію. І не треба мене питати, це мої батьки, і нехай «мама» не має рації в чомусь, або «тато» не має рації. Але я люблю їх обох. І я абсолютно впевнена, що все одно настане мир і все одно ми (Росія і Україна. — Ред.) Об’єднаємося і потихеньку відносини відновляться », — з упевненістю сказала Гришаєва.

Після цього вона додала, що росіяни і українці один народ. За словами Нонни, є багато українців в Росії з російськими паспортами, і є багато росіян в Україні з українськими документами. «Вони себе ким повинні відчувати? Ми просто один народ, ми переплетені так, що нас не розірвеш, немає народів ближче. Братів! », — сказала актриса.

Джерело

error: Content is protected !!