no comments

ПТРК “Джавелін” і система “Дзвін”: ВСУ показали готовність застосувати наймоrутнішу 3бpoю.

Українські військові під час навчань, які пройшли на Рівненському полігоні, продемонстрували повну готовність дати відсіч ворогу в умовах ведення бойових дій на сучасному, високотехнологічному рівні.

На навчаннях, що пройшли на Рівненському полігоні, відпрацьовувалися застосування американських протитанкових ракетних комплексів “Джавелін”, турецьких безпілотних літальних апаратів “Байрактар” і дітища українських конструкторів – автоматизованої системи управління артилерією і ракетними комплексами “Дзвін”, повідомляє Діалог.UA.

Як пояснили в Генштабі ЗСУ, навчання пройшли за участю Головнокомандувача Збройних Сил України генерал-полковника Руслана Хомчака.

Підрозділи, які взяли участь в маневрах, відпрацьовували оборонні і наступальні дії із застосуванням новітнього озброєння і найсучасніших методик ведення війни.

Військові дії на суперсучасному рівні – дуже дороге задоволення.

Тому, як повідомляється, частково стрільби виконувалися з використанням лазерного імітатора стрільб, що забезпечує для військових умови, які повністю відповідають реальним бойовим.

Після завершення навчань генерал-полковник Руслан Хомчак визнав, що брали участь в навчаннях підрозділи продемонстрували чудову бойову злагодженість і здатність оперативно та ефективно діяти в умовах, максимально наближених до реального наземному бою.

error: Content is protected !!