no comments

Прихильників Порошенко вже не 25%, а 34%: нові результати соцопитування

Як інформує Replyua.net, соціологічна компанія SOCIS здивувала багатьох своїми свіжими результатами соціологічного дослідження.

Згідно з результатами, надії на те, що лідерами електоральних симпатій тепер є Володимира Зеленського та Юрій Бойко не виправдалися.

Володимир Зеленський, як і раніше, має найбільше підтримку серед українців. У другому турі виборів він з легкістю набрав би 65,4% голосів серед опитаних.

На другому місці, як і на виборах рік тому опинився б п’ятий президент Петро Порошенко, але кількість його симпатиків, порівняно з 2019-м роком, значно зросла і становить вже не символічних 25%, а 34,6%.

Саме стільки українців готові були б віддати свої голоси за лідера «Європейської Солідарності», якби вибори відбулися в найближчу неділю.

Якби відбувся перший тур виборів президента України, то на першому місці опинився б Володимир Зеленський, на другому – Петро Порошенко, на третьому – Юрій Бойко, на четвертому – Ігор Смешко і замкнула почесну п’ятірку лідерів електоральних симпатій Юлія Тимошенко. Цікаво, що лідер «Батьківщини» вперше опинилася аж на 5-му місці.

error: Content is protected !!