no comments

Президент Азербайджану відмовився їхати в Москву на парад до Путіна

Президент Азербайджану Ільхам Алієв не зможе бути присутнім на Параді Перемоги в Москві 24 червня.

За даними його прес-служби, країну представить делегація під керівництвом міністра оборони.

18 червня Президент Азербайджану і РФ Ільхам Алієв і Володимир Путін провели телефонні переговори, під час яких обговорили двосторонні відносини і ситуацію з пандемією COVID-19.

“Президент Азербайджану Ільхам Алієв під час бесіди заявив, що в зв’язку з продовженням карантинного режиму в країні (до 1 липня – ред.) Він не зможе взяти участь на Параді Перемоги в Москві”, – повідомила прес-служба Алієва.

Відзначається, що в Москву на торжества приїде делегація з 75 військовослужбовців армії Азербайджану під керівництвом міністра оборони. Раніше стало відомо про рішення глави Чехії Мілоша Земана не відвідувати Парад Перемоги в Москві 24 червня.

Політик також послався на заходи безпеки у зв’язку з пандемією коронавируса. Нагадаємо, запланований парад на честь 75-річчя перемоги у Другій світовій війні на Красній площі в Москві перенесли через загрозу пандемії.

9 травня в Росії організували авіапараду і святкові салюти, обіцяючи провести масштабні урочистості, як тільки дозволить ситуація з коронавірусів.

В кінці травня стало відомо, що Парад Перемоги пройде 24 червня.

Політичні експерти відзначили, що подібний поспіх, швидше за все, пов’язана з бажанням Кремля швидше організувати голосування по внесенню поправок до Конституції РФ.

Автор – Юлія Булига

Джерело

error: Content is protected !!