no comments

«Пpoбилa днo»: Кopoлeвa в пiлoтцi cтaнцювaлa з Тapзaнoм у кocтюмi з paдянcькoгo пpaпopa

Незважаючи на те , що Наташа Корольова народилася в Україні , співачка не тільки не засудила війну, а й повеселилася на святі на честь перемоги, в той час, як армія РФ в черговий раз бомбардувала мирні міста.

Королева з чоловіком побували на московській вечірці на честь дня перемоги та поділилася декількома сторисами з цього заходу. Наряд співачки був вкрай дивним : грубі черевики, штани кольору хакі, довгий пуховик і пілотка часів СРСР.

Абсурдність костюма Корольової все ж таки меркла на тлі того, як одягнувся її чоловік Тазран . Відомий прихильник путінського режиму одягнув червоний костюм із принтом у вигляді радянського герба та окуляри від сонця.

У сторіс видно, що пара танцювала під військові пісні і фотографувалися з рештою гостей вечірки.

Серед тих, хто вирішив вшанувати пам’ять про війну вечіркою, виявився й Винокур. Нещодавно Латвія оголосила йому про заборону в’їзду в країну , не позначивши конкретних термінів його дії .

Королева відзначилася не лише на вечірці, а й на концерті на честь свята, де заспівала «Синя хусточка». У себе в соцмережі вона виклала запис виконання цієї пісні, щоправда, використавши нейтральне тло, а не радянську символіку, якою була прикрашена концертна сцена. Усі негативні коментарі під своїми постами Наталя оперативно видаляє.

Джерело

 

error: Content is protected !!