no comments

Політолог: “Партія Шарія – це проект РФ на російські гроші і головна їх мета – надіти на українців нашuйнuкu задля слави російського царя.”

Кирило Сазонов нагадав на своїй сторінці в «Фейсбук», що раніше Сергій Іванов вивів під світло прожекторів фінансового моніторингу досить каламутне російське фінансування партії Анатолія Шарія, що може спричинити за собою і юридичну відповідальність.

При цьому, додає політолог, «Нацкорпус» та інші патріотичні сили простими і зрозумілими навіть «кулькам» методами доносять до прихильників блогера, що не можна жити в Україні поряд з патріотами, і працювати на Мордор, проти своєї країни, повідомляє Replyua.net.

Сазонов зазначив, що в Донецьку свого часу теж були подібні прихильники дружби з Росією. Ніхто їх тоді не бив, і намагалися просто сперечатися.

Ці люди щось мукали у відповідь, але вели себе, в общем-то, тихо.

Зате після вторгнення «русского мира» вони взяли владу, і відігралися по повній, вбиваючи і кидаючи на підвал всіх незгодних.

Може, якби їх ще тоді почали бити, то сьогодні ніяких  ЛНР і ДНР б не було?

«Кульки» для українців точно не є своїми. Це «п’ята колона» Кремля, ворожі агенти, проект РФ на російському фінансуванні.

Головна їх мета полягає в тому, щоб надіти на українців нашийники задля слави російського царя.

error: Content is protected !!