no comments

Paни гнoятьcя, в пoвiтpi зaпax aцeтoну, нeпpитoмнicть: мeдик “Aзoвcтaлi” poзпoвiв пpo мyкu зaxиcникiв

Українські захисники й далі перебувають на території “Азовсталь” в Маріуполі в повній блокаді під постійним вогнем. У них немає води, їжі, а медикаменти давно закінчилися.

Про це розповів медик із заводу “Азовсталь”, повідомляють в мережі.

Ліків давно не залишилося

Військові скаржаться на сильні болі, вони постійно непритомніють, значно втратили у вазі і змушені битися.

“Перебуваючи серед своїх побратимів, давно помічаю появу запаху ацетону, скарги на головний біль і непритомність. Їх постійно нудить, хоча рвати практично нічим. Метоклопромід і ондоцетрон закінчилися вже місяць як тому”, – повідомив лікар.

Їжі немає в принципі

У бійців відсутнє нормальне харчування, їм нічого їсти, залишився самий мізер.

“Поранені своєю чергою потребують посиленого харчування, оскільки для нормального загоєння ран потрібно максимально більше білків і вуглеводів, адже тканини немає з чого відновлюватися. А якщо ще взяти до уваги те, що рани гнояться, а на це йде левова частка імунітету і сил, то шанси на одужання незначні”, – розповів медик.

За його словами, кожен втратив і стабільно втрачає вагу. Він вже схуд на 20 кг, є ті, які втратили близько 25 кг і при цьому їм доводиться виконувати бойові завдання.

Відсутність нормальної питної води

Рештки води на заводі – з іржею, вона не придатна для вживання.

“Але додає критичність ситуації – відсутність питної води, через те, що в нашій воді дуже багато іржі, хвороботворних бактерій, та й сама жорсткість води велика. Тривале вживання призводить до дисбактеріозу, порушення кислотності шлунка”, – повідомив лікар.

І це все при повній відсутності медикаментів і антибіотиків.

“Стійкість духу хлопців, які при цьому на позиціях – не передати словами. Але їхні очі сповнені надії і віри в те, що нас скоро врятують”, – резюмував він.

Джерело

error: Content is protected !!