no comments

Oбмiн, дeoкупaцiя i миp: Зeлeнcький нaзвaв мeту зуcтpiчi з Путiним (вiдeo)

Порядок денний можливої зустрічі з російським президентом Володимиром Путіним залежить, перш за все, від моменту такої зустрічі. Однак мета таких переговорів із самого початку була така – це обмін, деокупація та закінчення війни.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на інтерв’ю президента Володимира Зеленського з нагоди третьої річниці з дня інавгурації.

1

“(Чи завершить війну розмова з Путіним – ред.) залежить від моменту, коли ми будемо зустрічатися. Мета (зустрічі – ред.) змінюється. Як і гібридна війна, так, чесно, буде й гібридний мир і гібридні зустрічі”, – зазначив Зеленський.

Президент підкреслив, якби він сьогодні зустрівся з Путіним, то питання Маріуполя було б в адженді.

“Якщо зустрічатимемося через 2-3 місяці, цього питання може і не буде… Якби ми зустрічалися сьогодні, знаємо, що окуповано, а що – деокуповано. Якщо ми зустрічатимемося через 2 місяці – ми не знаємо, в якому стані це буде… Вирішувати питання про обмін, деокупацію, мир, зупинку війни. Ось і вся адженда. Вона така й була спочатку. Тобто вона була не така конкретна, тому що не було конкретики в результатах поточної війни”, – пояснив Зеленський.

Він висловив впевненість, розмова України та Росії вона точно буде, але не відомо якому форматі: з посередниками, без посередників, в широкому форматі чи на рівні президентів.

Джерело

error: Content is protected !!