no comments

Нусс: “Слова підтримки до Порошенка надійшли від лідерів усього цивілізованого світу, але Зеленський не наважився звернутися”

Як інформує Replyua.net, популярний український політичний аналітик Павло Нусс пише на своїй сторінці в Facebook, була надія, що нашому Верховному Головнокомандувачу хтось порадить хоча б заради пристойності і міжнародної репутації висловити слова співчуття п’ятого президенту Порошенко, але, немає – Володимир Зеленський та інші представники його оточення сором’язливо мовчать, і навіть, швидше за все, зловтішаються.

Було б дуже правильним кроком, в першу чергу, в очах українських виборців, а також міжнародних партнерів, якби Зеленський публічно висловив слова співчуття або підтримки лідеру «ЄС».

Нехай ці слова були б не щирими, але вони однозначно охарактеризували б Зеленського, як людини, у якого є людські якості і співчуття.

«Не буду стверджувати і щось доводити, не маю на це прав, але, наскільки я знаю, слова підтримки до президента Порошенко і сім’ї надійшли і продовжують надходити від лідерів усього цивілізованого світу, але« наші »ч * ошнікі мовчать і з нетерпінням чекають четверга, щоб продовжувати знущатися », – резюмував аналітик.

Джерело

error: Content is protected !!