no comments

“Не дешево, але альтернативи немає. Польща готує чартерний рейс за українськими заробітчанами” – ЗМІ

Місцеві бізнесмени мають намір організувати чартерні рейси, аби привезти до країни заробітчан з України, повідомляє 24 канал.

Так, в ефірі польського телеканалу TVP президент служби персоналу промисловців Кшиштоф Інглот заявив, що польські бізнесмени готують чартерний рейс, який привезе українських заробітчан.

У Польщі через карантинні обмеження та відтік заробітчан гостро не вистачає працівників для сільського господарства. Фермери не зможуть зібрати урожай без сезонних робітників, які зазвичай приїздили з України.

«Ми хочемо перевезти перших 200 людей з України на фабрики у Вроцлав», — сказав Інглот.

Німецькі фермери, мовляв, вже привезли сезонних робітників з Румунії.

Польські ж фермери бідкаються, що незабаром потрібно буде збирати спаржу, скоро дозріє й полуниця, а робочих рук як не було, так і нема.

Польські фахівці з ринку праці у місцевих ЗМІ все частіше заявляють, що ніщо не перешкоджає організовувати чартерні рейси для працівників сільськогосподарської галузі.

«Чартери для робітників недешеві, але альтернатива втратити урожай — набагато гірша. А охочих українців поїхати на роботу буде багато», — вважають поляки.

В рамках програми з порятунку польської економіки Антикризовий щит 17 квітня набув чинності закон, який дозволяє іноземцям легально перебувати 30 днів в Польщі після закінчення епідемії без необхідності подавати заяви на тимчасову посвідку на проживання.

Джерело

error: Content is protected !!