no comments

Мapiупoль: PФ вpaнцi пoчaлa нaзeмну oпepaцiю – вopoги нaмaгaютьcя зaxoпити “Aзoвcтaль”

Російські окупанти не полишають спроби захопити “Азовсталь”, вранці 13 травня окупанти намагаються прорватися на територію заводу.

Джерело: радник мера Маріуполя Петро Андрющенко, генштаб ЗСУ у Facebook

Деталі: У ранковому зведенні Генштаб констатує, що Росія 12 травня продовжила завдавати артилерійських та авіаційних ударів по Маріуполю, при цьому основні зусилля, як і раніше, ворог зосередив на блокуванні підрозділів українських військ в районі заводу “Азовсталь”.

“Зважаючи на заходи з евакуації місцевих жителів слід очікувати нарощування (росіянами – УП) вогневого впливу найближчим часом”, – попередили у Генштабі.

Водночас радник міського голови Маріуполя розповів, що на “Азовсталі” окупанти під прикриттям обстрілів намагаються по землі прорватись в середину заводу. Він опублікував відповідне фото, на ньому видно, як російські солдати сунуть на територію заводу.

Пряма мова: “Практично в прямому етері. Ситуація день на день стає складнішою”.

Нагадаємо:

Віцепрем’єр-міністр – міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ірина Верещук 12 травня повідомила, що ведуться перемовини за посередництва Туреччини про евакуацію військових з “Азовсталі” – почнуть з важкопоранених.

Бійці полку “Азов”, попри значне переважання сил противника і нестачу боєприпасів, продовжують вибивати ворога з захоплених позицій на території заводу “Азовсталь” у Маріуполі.

Джерело

error: Content is protected !!