no comments

“Люди, чого ви тiшитecя, якщо ми cкaсyємo карантин, то отримаємо …” – Ляшко

Ляшко закликав українців включити “тумблер терпіння”

Якщо повністю скасувати карантин в Україні без введення профілактичних заходів, то до кінця року кількість померлих від коронавируса досягне 140 тисяч.

Про це заявив головний державний санітарний лікар Віктор Ляшко на сторінці в Facebook повідомляє bn24 з посиланням на РБК.

За словами головного санлікаря, введені в Україні профілактичні та протиепідемічні заходи дають свій результат, але не можна передчасно скасовувати карантин.

“І як би не хотілося всім нам позбутися цього карантину і коронавируса, треба все ж включити тумблер терпіння. Терпіння, яке дозволить нам вийти з карантину вчасно. А чи не передчасно”, – заявив він.

Ляшко пояснив, що отримав прогноз від Kyiv School of Economics щодо кількості жертв коронавируса в разі передчасної скасування карантину.

Скасування карантину призведе до 120-140 тисяч летальних випадків вже до кінця 2020 року.

“Урядом планується пом’якшення карантину. Але за певних умов. При певних протиепідемічних, а не політичних умовах”, – підкреслив санлікар.

Нагадаємо, раніше Всесвітня організація охорони здоров’я оголосила про продовження глобального режиму надзвичайної ситуації через пандемію коронавируса.

Наступне засідання щодо режиму НС буде скликано протягом 90 днів.

Джерело

error: Content is protected !!