no comments

“Кремль реально дожuмають”: Європа ще на півроку продовжила санкції проти Росії

Стало відомо, що Європейський Союз затвердив рішення про продовження санкцій, які були введені через дестабілізації ситуації на території української держави, щодо певних секторів економіки Росії ще на півроку, до 31 січня 2021 року.

Більш детально про це інформує в понеділок Рада Євросоюзу.

Як вдалося з’ясувати кореспондентам Replyua.net, в повідомленні наголошується:

«Це рішення слід за останній оцінкою стану виконання Мінських угод, яке мало бути виконано до 31 грудня 2015 року, яка була дана на відеоконференції лідерів Європейської Ради, яка відбулася 19 червня 2020 року .

З огляду на, що повна реалізація Мінських угод ще не досягнута, лідери ЄС ухвалили політичне рішення про продовження економічних санкцій проти Росії ».

В Євросоюзі також нагадали, що такі обмежувальні заходи були спочатку введені в 2014 році з урахуванням дестабілізуючих дій Російської Федерації проти української держави, і спрямовані на фінансовий, енергетичний, а також оборонний сектори, і на область товарів подвійного призначення.

Відомо також, що такі санкції обмежують доступ до первинних і вторинних ринків капіталу Європейського Союзу для деяких російських банків і компаній, а також забороняють форми фінансової допомоги та посередництва в відношенні фінансових інститутів РФ.

Також ці санкції забороняють прямий або непрямий імпорт, експорт, або ж передачу військової техніки, і встановлюють заборону на товари подвійного призначення, які можуть застосовуватися у військових цілях, або ж використовуватися військовими кінцевими користувачами в Російській Федерації.

Ще більше ці санкції обмежують доступ Росії до певних чутливим технологіям, які можуть бути використані в російському секторі економіки, наприклад при видобутку і розвідці «чорного золота».

error: Content is protected !!