no comments

“Конфлікт в Нагірному Карабасі вигідний тільки Росії” – американський генерал

Вигоду від нестабільності в Чорноморському регіоні отримує тільки Російська Федерація. Більш того, в інтересах цієї країни і нинішній конфлікт між Азербайджаном і Вірменією.

Як передає Replyua.net з посиланням на «РБК-Україна», про це завив американський генерал, колишній командувач військами США в Європі в 2014-17 роках, ветеран війни в Іраку та Афганістані Бен Ходжес, додавши, що Кремлю вигідний конфлікт.

За словами експерта, єдиним бенефіціаром поточної війни в Нагірному Карабасі є Росія.

«Стратегічним бажанням Росії завжди була підтримка сфер впливу, а також нестабільності на своєму кордоні, щоб вона могла впливати на те, що відбувається навколо.

Ось чому я впевнений, що вони або доклали руку до того, щоб почати цей конфлікт, або, безумовно, отримують вигоду від того, що ситуація залишається нестабільною », – заявив він.

Окремо Ходжес додав, що американська сторона хоче бачити негайне припинення вогню, перехід до переговорів замість реального конфлікту.

Раніше повідомлялося, що Азербайджан заявив про можливість обговорення питання введення російських миротворців у Нагірний Карабах.

У свою чергу, Вірменія назвала умову, за якої Вірменія готова почати переговори з Азербайджаном.

error: Content is protected !!