no comments

Грузія закрила кордон з Грузією для військових вантажів – у Кремля нова проблема на Кавказі

Введена заборона на використання території Грузії будь-якою країною для транзитних перевезень у військових цілях.

У Кремля виникли непередбачені труднощі з логістикою в район Нагірного Карабаху.

Голова комітету з оборони і безпеки парламенту Грузії Іраклій Сесіашвілі повідомив про введення заборони на транзит військових вантажів через його країну, яка має намір зберегти нейтралітет в конфлікті на Кавказі, повідомляє Telegram-канал «Український Діалог».

«У нас дуже добросусідські відносини і з Азербайджаном, і з Вірменією. Ми аналізуємо поточну ситуацію, спостерігаємо за процесом і готові до всіх сценаріями », – сказав Сесіашвілі.

За словами політика, сусіди Грузії обізнані про закриття кордонів для військових вантажів і відносяться до такого рішення з розумінням.

Проте позиція Тбілісі стане серйозною проблемою для Кремля. Москві вже довелося зіткнутися з відмовою скористатися повітряним простором Грузії для російського військового літака, який прямував до Вірменії. Борту довелося робити великий гак, щоб дістатися до пункту призначення.

Пізніше ЗМІ повідомили, що Росія перекидає зброю до Вірменії через Іран, оскільки інших сухопутних коридорів у Москви більше немає.

Тим часом в Нагірному Карабасі вже зібралося кілька тисяч добровольців. До них планували приєднатися і представники історичного вірменського регіону в південній частині Грузії Джавахк, але їх не випустили прикордонники.

ДЖЕРЕЛО 

error: Content is protected !!