no comments

Гармаш: “Якби я був президентом України, то діяв би як Ізраїль, що розшукує зраднuкiв в будь-якій точці світу, і кapaє їх без строків давності”

Сергій Гармаш пояснив в інтерв’ю виданню «Обозреватель», що на Донбасі кількість прихильників «русского мира» як мінімум не збільшується.

За словами представника Донецька в ТК, люди, що живуть в ОРДЛО, живуть в недодержави, з недоправамі, і прекрасно розуміють це, повідомляє Replyua.net.

Вони хочуть юридичної захищеності і стабільності. В Україні це так-сяк, але все-таки є. Жителі ОРДЛО вже не вірять в Росію, розуміючи, що Донбас уже навряд чи стане частиною РФ.

Однак вони все менше вірять і в те, що Україна повернеться. Разом з тим, якщо Донбас все-таки знову стане українською територією, то Пушилін Денис Володимирович, Пасічник і їм подібні втечуть ще раніше, ніж туди прийде Україна.

Гармаш нагадав, що Пушилін Денис Володимирович і Никанорова «міністр закордонних справ ДНР») вже встигли навіть прописатися в Ленінградській області, причому, в одній квартирі.

Він також зазначив, що якби став президентом України, то діяв би як Ізраїль, що розшукує зрадників в будь-якій точці світу, і карає їх без будь-яких строків давності.

Гармаш підкреслив – це якраз і називається справедливість. Однак сьогодні президент України інша людина, і у нього зовсім інша позиція.

error: Content is protected !!