no comments

«Гaдять пpямo в poт»: Cимoньян piзкo вiдпoвiлa Кipкopoву, щo зacтупивcя зa Гaлкiнa тa Пугaчoву

Заочна полеміка між Маргаритою Сімоньян та Філіпом Кіркоровим розгорілася після того, як ведуча назвала Максима Галкіна геєм, який заради реклами одружився з жінкою у віці. Кіркоров заступився за свою колишню дружину та її дружину, з якими він підтримує добрі дружні стосунки.

У відповідь на Критику з боку Кіркорова Сімоньян виставила пости з критикою співака, зокрема, на її сторінці з’явилися пости Антона Красовського, ще одного пропагандиста, який вирішив заступитися за колегу.

«Я хочу висловитися, адже мені хоч уже й мало років, але я не лицемірний гей, як сформулювала це Маргарита. Я цей факт не заперечую, тому можу говорити на відміну від тих, кого підтримує Кіркоров. Він у своєму зверненні пише про нетрадиційну орієнтацію як про щось страшне, запитує, що діти подумають», — написав Красовський.

На думку журналіста, значно страшнішим є лицемірство і зрада і в цьому він сходиться в думках із Симоньян.

Красовський додав, що, як і Маргарита, не бачить розколу в російському суспільстві, а навпаки, вважає його єдиним у своїй підтримці Путіна та дій армії РФ.

Ще один пост Симоньян присвятила Пугачовій та Галкіну, щоправда, залишилося незрозумілим, каже вона від свого імені або цитує Красовського.

«Ваші друзі, Філіп, гадять нашому суспільству просто в рот. Не можу сказати, може для ваших друзів це і нормально, у них свої сексуальні збочення, але народу Росії таке не до вподоби», – сказано в пості.

Джерело

error: Content is protected !!