no comments

Філатов про кoнфлiкт з владою України: “Бicяться, що я не буду домовлятися”

Мер Дніпра Борис Філатов виступив із заявою з приводу конфлікту з владою України і своєї нової партії “Пропозиція”, яку в народі називають “Партією мерів”.

Мер Дніпра Борис Філатов відповів на гострі питання з приводу свого конфлікту з Офісом президента і нової партії “Пропозиція”.

Текст він оприлюднив на своєму офіційному акаунті в Facebook. Філатов звинуватив владу України в “зачистці” конкурентів. “Прегарний” нові “обличчя, які обіцяли нові стандарти справедливості і правди … всіляко перешкоджають через Мін’юст перереєстрації БУДЬ-ЯКИХ нових партій”, – написав глава Дніпра.

Він також повідомив, що мітинги проти нього нібито організовують олігарх Ігор Коломойський і ОП.

“Бісяться, що я не буду домовлятися з олігархами і бандитами … Нехай” зелень “сидить у них на зарплату, а нас вони дістали”, – повідомив він.

Він вважає, що некоректно вважати його нову політичну силу “партією мерів”, незважаючи на те, що до неї приєдналися вже близько 30 міських голів з усієї країни. “Ми – партія людей, яким набридли нові брехуни, фальшивки і старі протухнули морди”, – підкреслив Філатов.

Він додав, що переговори з політиками і чиновниками, яким набридло те, що відбувається в Україні, тривають.

“Чим більше істерик, бруду і брехні навколо нашої партії, тим більше я розумію, що у нас виходить”, – констатував мер Дніпра.

Джерело

error: Content is protected !!