no comments

Бутусов звернувся до Зеленському після появи Медведчука в Москві: “Розгрібайте результати”

Журналіст Юрій Бутусов нагадав президенту Володимиру Зеленському про його обіцянку річної давнини в зв’язку з черговим візитом до Москви лідера “ОТЗЖ” Віктора Медведчука.

Один з лідерів партії “ОТЗЖ” Віктор Медведчук зробив 6 жовтня черговий візит до Москви, де зробив кілька скандальних заяв про Україну.

Його поїздку прокоментував головний редактор “Цензор.Нет”, журналіст Юрій Бутусов на своїй сторінці в Facebook.

Він різко розкритикував заяви Медведчука в Москві, назвавши їх “безкарним приниженням України”. “Медведчука знову перед виборами піарить вся інформаційна машина Кремля”, – зазначив журналіст.

Він звернув увагу на те, що Медведчук під час візиту звинувачував Україну в зриві Мінських угод, а також виступав проти постанови Верховної Ради про вибори на Донбасі, яке вимагає скасувати Москва.

Путін був задоволений такою риторикою і навіть похвалив Медведчука за “відкриту чесну позицію”. Бутусов натякнув, що така позиція Медведчука була безкоштовною.

“Росія передала відкрито в користування Медведчука родовище нафти і газу, нафтопереробний завод, пільгові умови поставок в Україну, щоб у нього були гроші для покупки телеканалів в Україні та ведення інформаційної війни проти країни, де він є народним депутатом! Ну де це бачено?” – обурився журналіст.

Він уточнив, що таку риторику транслює велику кількість ЗМІ Медведчука в Україні, які були куплені як при Порошенко, так і при Зеленський. Він нагадав президенту Зеленському про його словах, які були зроблені у вересні 2019 року.

Тоді він погрожував Медведчуку “гучного історією”, яка буде стосуватися джерел фінансування його ЗМІ. Президент запевняв, що історія “погано закінчиться”.

“Це обіцянка виявилася пшиком … Результати розсьорбуйте на виборах”, – констатував Бутусов.

Джерело

error: Content is protected !!