no comments

Бутусов про Медведчука: “3paднuк продовжує діяти протu України на боці вopora, а обіцянки Зеленського розібратися з фінансуванням ОПЗЖ виявилося пшиком

Юрій Бутусов зазначив на своїй сторінці в «Фейсбук», що Віктора Медведчука перед місцевими виборами в Україні знову почала піарити вся інформаційна машина Кремля.

За словами журналіста, один з лідерів ОПЗЖ і кум Володимира Путіна зображує «конструктивну силу» в українському парламенті, яка хоче миру, повідомляє Replyua.net.

При цьому в зриві реалізації мінських домовленостей Медведчук звинувачує Україну – країну, платники податків якій платять йому зарплату.

Тим часом в ході недавньої зустрічі Путін відкрито нахвалював свого кума, а Кремль передає в користування Медведчука родовища природного газу і нафти, нафтопереробний завод, дозволяє здійснювати поставки на український ринок на пільгових умовах.

Все це робиться для того, щоб у нього були гроші для покупки ЗМІ і ведення інформаційної війни проти України – країни, в якій цю людину вибрали народним депутатом.

Володимир Зеленський ще в минулому році пообіцяв розібратися з джерелами фінансування ОПЗЖ.

Однак на ділі ця обіцянка президента виявилося пшиком. Зрадник і далі продовжує діяти проти України на боці ворога.

error: Content is protected !!