no comments

Блогер: “Тепер за податки українських громадян будуть вчити дітей з ОРДЛО”

У п’ятницю, 3 липня 2020 року, Верховна Рада конституційною більшістю проголосувала за закон, який дає право вступу в широкий перелік українських вузів без здачі ЗНО випускникам шкіл на окупованій території.

Як не дивно, за цей закон одночасно голосували як «слуги» Зеленського, так і «слуги» Коломойського, так і «слуги» Медведчука і самий «прогресивний» «Голос». Все, крім «ЄС».

Цим законом були перекреслені базові конституційні принципи, які передбачають рівність громадян, незалежно від регіону їх проживання.

Як інформує Replyua.net, про це на своїй сторінці в соцмережі Facebook пише блогер з ніком Mason Lemberg.

Він зазначає, як виявилося, діти громадян, які не платять податки до українського бюджету, багато з яких мають російські паспорти мають великі права, ніж діти громадян, які проживають в інших областях, чиї батьки платять податки.

І тепер за податки законослухняних громадян з підконтрольних Україні територій безкоштовно, на бюджетну форму навчання, без ЗНО, дискримінуючи дітей цих законослухняних громадян, порушуючи їх базове конституційне право бути рівними, фінансуватимуть безкоштовне навчання дітей з окупованих територій.

Це по суті цього закону.

За словами блогера, влада, яка хоче додаткових електоральних балів на виборах за рахунок проросійськи налаштованого електорату намагається зіграти в гру, яка може коштувати дуже багато як державному бюджету, так і державної безпеки, не кажучи вже про те, що подібні дії це реальна дискримінація українських дітей, які навчалися, займалися з репетиторами, їхні батьки платили податки і наймали їм викладачів, а їх місця у ВНЗ займуть діти бойовиків і чиновників окупаційних адміністрацій.

Найбільше прикро, що за таке проголосували партії, які багатьма вважалися проукраїнськими.

error: Content is protected !!