no comments

Бiлopуcькi вiйcькoвi нe пiдуть в Укpaїну: змуcять – здaвaтимутьcя в пoлoн

Режим Лукашенка домігся того, що білоруські військові робитимуть все, щоб не брати участі у війні в Україні. На тлі відсутності відчутних перемог та успіхів у війні в Україні Росія знову починає розгойдувати тему залучення до конфлікту Білорусі.

Проте, зробити це може бути не так просто, як очікують у РФ. Гомельський офіцер запасу Олександр Пануца розповів про настрої в армії.

Ще на самому початку війни він випустив звернення до білоруських військових із закликом не йти воювати з Україною. На сьогоднішній день він уже має чіткі відповіді на багато питань.

Він акцентував увагу на тому, що в армії Білорусі служать досить розумні та освічені люди, які розуміють ситуацію та специфіку політичного процесу.

“Військові не можуть виступати з відкритими протестами – це факт. За це можна бути серйозно покараним. Але при вступі на територію України вони здаватимуться в полон” , – розповів Пануца про бесіди зі своїми побратимами.

Бажання воювати в Україні немає.

Про це говорять навіть офіцери найвищої ланки, командири частин. Білоруські військові, котрі захищають режим Лукашенка, розуміють його природи, тверезо оцінюють наслідки, а також бачать силу українських військових. Українська армія підготовлена ​​та мотивована. Це видно за наслідками.

Джерело

 

error: Content is protected !!