no comments

Бала: “Без знання української мови має бути неможливо навчатися у ВНЗ і будувати кар’єру в улюбленій сфері”

Сьогодні Конституційний Суд України почав розглядати конституційність ухвалення закону про мову.

Варто тільки вдуматися в зміст новини – Конституційний Суд України розглядає законність існування і функціонування української мови в Україні.

Як інформує Replyua.net, про це на своїй сторінці в Facebook пише політолог Віталій Бала.

Він зазначає, всі спекуляції навколо питання української мови в Україні є наслідком спроби Росії знищити українську мову протягом століть, а ті, хто ініціює все спекуляції є по суті виразниками російської імперської політики.

Україна і українці дожили до того часу, навіть тепер, коли Україна є незалежною державою, що змушені боротися проти русифікації України.

«Ще раз повторюю, не російська, як було за часів СРСР, а українська мова повинна бути мовою міжнаціонального спілкування в Україні», – написав політолог.

За словами Віталія Бали, мова не йде про насильницьку українізацію, а про дерусифікації та самореалізації громадянина України.

Без знання української мови має бути неможливо навчатися у ВНЗ і будувати кар’єру в улюбленій сфері. А, якщо є бажання вчитися у ВНЗ на іншій мові, то немає проблеми, такі ВНЗ є в інших країнах.

Російська мова захищає російську державу, то чому українська мова не має права захищати українську державу?

Успішне майбутнє в Україні буде тільки тоді, коли Україна буде українською, а не на російській або англійській, німецькій, угорській і так далі.

error: Content is protected !!