no comments

Багдасаров: “Пора припиняти ігри з Україною, Росія має права на повернення ісконно русских земель”

Російський політик Багдасаров заявив, що Кремль має “адекватно” відповісти на прийняття Києвом земельної реформи.

Він вважає, що в Україні “відбулася вища форма зради”. Забути про “формулою Штайнмайера” і розробити по відношенню до Донбасу “план Судоплатова” закликав владу РФ російський політик і сходознавець Семен Багдасаров.

Він виступив з ультрарадикальним заявою.

Багдасаров і раніше не відзначався великою любов’ю до України, але на цей раз, схоже, вирішив скласти компанію одіозному Володимиру Жириновському, виступивши за “прийняття різних пропагандистських, економічних, а в разі потреби і військових дій для повернення територій в лоно Російської держави”, інформує hotsport.ua.

Російський політик закликав владу РФ робити все для того, щоб Росія була оточена “дружніми державами, які визнають її особливу роль”. Закликав Багдасаров російська влада і не гребувати навіть відкритим конфліктом із західними країнами.

“Доки ми будемо жити з оглядкою на” західних партнерів “?” – обурюється політик і сходознавець.

А причиною такої реакції став недавно прийнятий в Україні закон, що легалізував законний обіг сільськогосподарських земель.

Цей же закон не раз наводив в сказ і змушував говорити українофобські спічі і самого Жириновського.

Багдасаров назвав закон “вища форма зради”, правда, не пояснив, хто кого і як зрадив.

А все тому, що і Жириновському, і глашатаям Кремля подрібніше стало більш ніж зрозуміло, що країну, громадяни якої отримають у власність землю, завоювати буде практично неможливо.

“На жаль, вища форма зради – продаж землі – на Україні відбулася”, – заявив Багдасаров.

Джерело

error: Content is protected !!