no comments

“Армія України може тільки паради проводити, але не воюватu” – Держдума РФ

Російські політики буквально «спінилися» після висловлювання командувача ВМС ЗСУ Неіжпапи щодо того, що армія нашої країни проводить підготовку до наступальних дій РФ з боку Кримського півострова, і буде готова дати хороший, гідна відповідь.

Зокрема, один з депутатів Держдуми Росії дуже різко відповів на такого роду заяву українського військового, про що пише Replyua.net з посиланням на Interfax.

Так, глава комітету Держдуми Росії з оборони Андрій Красов заявив, що українську армію очікує повний провал, якщо вона прийме рішення на військову конфронтацію з Російською Федерацією.

Він вважає, що для України військове протистояння з Росією «закінчиться дуже навіть сумно».

Причиною тому, згідно зі словами Красова, є те, що армія Росії набагато сильніше української. А коментуючи слова Неіжпапи про силовий реакції з боку України в разі вторгнення Росії, Красов заявив, що Збройні сили нашої країни нібито не готові до проведення реальних бойових дій.

В даному контексті Красов також нагадав 2008 рік, коли Росія почала війну з Грузією, і чим все це закінчилося.

Депутат з Росії заявив, що в разі військових дій, для Києві закінчиться все дуже сумно.

«У України є якась там армія.

Але що, вона там паради якісь проводить. Однак реальні бої вони вести просто не можуть. А якщо буде якась провокація з боку України, то для них все це дуже погано завершиться.

Їм потрібно згадати вельми сумний досвід Саакашвілі ».

error: Content is protected !!