no comments

Аналітик: “Верещук повинна бути усунена від роботи в профільному комітеті з закриттям доступу до держтаємниці”

Як інформує Replyua.net, політичний аналітик Павло Нусс пише на своїй сторінці в Facebook, на додаток до численних і невтішних висновків щодо як би неадекватною «служниці» і рупора Зеленського Ірини Верещук, яка вчора в ефірі телеканалу «ICTV» грубо оббрехала президента Порошенко, важливо додати, що вчора в ефірі ми спостерігали за спробою використовувати національний телеканал для поширення російської дезінформації, яка, як ми знаємо, не має строків давності.

Павло Нусс підкреслює, більш того. За допомогою Верещук вчора була здійснена і інформаційна диверсія Росії проти нашої держави для нівелювання політико-дипломатичних і оборонних результатів п’ятого президента України, Верховного Головнокомандувача ЗСУ Порошенко, який організував ефективну оборону російської агресії, чого йому ніколи не пробачать «кремлівські варвари».

Аналітик зазначає, найбільше вражає, що Ірина Верещук – член Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки і оборони, голова підкомітету з питань державної безпеки і оборони, отже, має доступ до державної таємниці, при цьому перебуваючи в орбіті впливу Медведчука.

Який з цього висновок?

Правильно – діяльність Верещук Ірини Андріївни є загрозою національній безпеці і обороні, і повинна бути негайно усунена від роботи в профільному комітеті з закриттям доступу до держтаємниці.

error: Content is protected !!