no comments

“3валює в Ізраїль”: російський політолог заявив, як добре буде в РФ без Макаревича

Андрій Макаревич вирішив податися в іудаїзм і виїхати в Ізраїль. Діватися йому нікуди, адже там живе молода дружина, до того ж, музиканту не подобається жити в Росії.

Як повідомляє Replyua.net, про це у своїй колонці на порталі inforuss написав російський політолог Євген Сатановський.

«Але ж я зовсім недавно задавався питанням – хто його за язик тягне, коли головний« машиніст »Андрій Макаревич каже гидоти про парад Перемоги, дратуючи росіян? І тут же виявилося, що він усвідомив, що вистачить на старості років боротися з народом, який і ти не любиш, і не розумієш, що і він тебе теж », – зазначає експерт.

За його словами, поки кордони закриті, Макаревич залишатиметься в Росії.

Сатановський стверджує, що групи Макаревича «Машина часу» більше не існує, а на його концерти російська публіка давно не ходить, та й політичні погляди всіх учасників групи серйозно розходяться.

На думку Сатановського, росіяни дуже зрадіє тому, що Макаревич все-таки звалить в Ізраїль, оскільки більше ніхто не почує його провокаційних заяв про Росію.

«По-моєму, таке возз’єднання з корінням і повернення до витоків на радості років можна тільки вітати. Ну і єврейки – відмінні дружини, кажуть », – додав політолог.

Нагадаємо, що про весілля Макаревича стало відомо зовсім недавно.

Його обраницею є молода єврейка.

error: Content is protected !!