no comments

16-piчнa укpaїнкa нa туpнipi з бoкcу в Угopщинi нa п’єдecтaлi пiднялa пpaпop “Aзoвa” (вiдeo)

16-річна українка Діана Петренко, яка на міжнародному турнірі з боксу Bornemissza-2022 в Угорщині посіла друге місце, на п’єдесталі під час нагородження розгорнула прапор полку “Азов”, щоб таким чином підтримати наших героїчних захисників.

Про це повідомив командир 2-го батальйону “Азов” Дмитро Кухарчук у своєму Telegram.

Діана з Черкас, його вихованка в “Національному корпусі”, своїм вчинком висловила подяку легендарним “азовцем”, які до останнього захищали Маріуполь від російських окупантів, і зараз разом з іншими воїнами з “Азовсталі” знаходяться в полоні у загарбників.

Також молода спортсменка, вихованка тренера з боксу Сергія Золотаренка, віддала данину поваги пам’яті бійця полку “Азов” Сергія Амброса, ім’я якого в її рідному місті носить спортивний зал Ambroscrossfight Sportclub, в якому тренується дівчина.

Зазначається, що під час вручення медалей, коли Діана розгорнула прапор полку, одна з представників організаторів турніру або федерації підійшла до українки із зауваженням, розповів журналіст Василь Танкевич у своєму Facebook.

Спортсменка спочатку проігнорувала її наполегливу вимогу, проте після таки була змушена згорнути прапор.

Діана Петренко завоювала срібло на міжнародному турнірі з боксу в Угорщині і вийшла на п’єдестал з прапором полку “Азов” (фото: скріншот)

“Але яке це вже має значення? Діана своїм вчинком все одно змогла нагадати світові про українських героїв, які, віримо, повернуться додому живими”, – йдеться в публікації.

Джерело

error: Content is protected !!