no comments

1 вересня навіть не чекайте: школи не відчиняться – Кабмін опублікував документ

Якою буде наступний навчальним рік

Навчальний рік в умовах пандемії і тотального карантину, який тривав, здавалося, цілу вічність, може знову очікувати українських учнів та їх батьків.

Кабмін оприлюднив програму, яка передбачає організацію освітнього процесу в умовах карантину на наступний 2020-2021 рік.

Про це інформує сайт “Українськi Новини”.

У Програмі діяльності Кабінету Міністрів, в розділі короткострокові пріоритети діяльності уряду є пункт щодо підготовки освітніх установ до навчального року 2020/2021 і організації освітнього процесу в умовах пандемії.

Крім цього, серед короткострокових пріоритетів Кабмін виділив організацію дистанційного навчання, завершення навчального року 2019/2020, проведення зовнішнього незалежного оцінювання та вступної кампанії до закладів освіти в 2020 році.

Варто сказати, що за станом на сьогодні, 15 червня, в списку регіонів, які не готові до пом’якшення карантину, виявилися відразу 10 областей і Київ.

Йдеться про Вінницькій, Волинській, Житомирській, Закарпатській, Івано-Франківській, Львівській, Рівненській, Тернопільській, Чернівецькій, Чернігівській областях.

Слід підкреслити, що одним з критеріїв є граничний показник за статистикою захворюваності. Поріг становить 12 на 100 тисяч населення того чи іншого регіону.

Цілком можливо, що виходу їх карантину Україна не відчує. І літній регіональний карантин переросте знову в осінній більш жорсткий, при якому учні будуть змушені вчитися дистанційно.

Джерело 

error: Content is protected !!